Find a Job

Φαρμακοποιός για εργασία σε φαρμακείο (Λεμεσό ή Πάφο)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LL25812
Type: Full time

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΗΝ ΛΕΜΕΣΟ Ή ΠΆΦΟ

Προσόντα:

  • Κάτοχος άδειας ασκήσεως επαγγέλματος φαρμακοποιού ή ασκούμενος
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Καθήκοντα:

  • Εκτέλεση ιατρικών συνταγών
  • Πώληση φαρμακευτικών και παραφαρμακευτικών προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ταμείου
  • Διαχείριση τιμολογίων/παραγγελιών

Προσφέρεται εξαιρετικό πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου υψηλού μηνιαίου μισθού, 13ου μισθού,  ταμείου προνοίας και άλλων ωφελημάτων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό στο: careers@lapieto.com αναφέροντας "Φαρμακοποιός" και την πόλη προτίμησης τους στο θέμα του email

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.