Find a Job

Υπεύθυνος/νη Τμήματος -Λεμεσός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SF25735
Type: Full time

SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer, ζητά να προσλάβει:

Υπεύθυνο/η Τμήματος – Λεμεσός

Αρμοδιότητες

  • Ευθύνη για την επίτευξη των εμπορικών στόχων του καταστήματος
  • Σωστή διαχείριση της διαθεσιμότητας των εμπορευμάτων και της διαμόρφωσης τους, διασφαλίζοντας την ορθή παρουσίαση τους στο κατάστημα, βάσει των προδιαγραφών και των κατευθυντήριων γραμμών της εταιρείας
  • Ευθύνη για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και χειρισμό παραπόνων
  • Παρακολούθηση και ανάλυση των στατιστικών του καταστήματος (στόχοι πωλήσεων, επισκεψιμότητα κτλ)
  • Επίβλεψη-εποπτεία του καταστήματος & έλεγχος τήρησης προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν