Find a Job

Λειτουργός Τηλεφωνικού Κέντρου (After-sales Customer Service)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP25099
Type: Full time

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Γίνε και εσύ μέλος της δυναμικής ομάδας του Public!

Αρμοδιότητες

  • Άμεση ανταπόκριση στα αιτήματα πελατών μέσω τηλεφωνικού κέντρου και emails.
  • Διαχείριση προβλημάτων σχετικά με την πορεία επισκευών και θέματα τεχνικού τμήματος.
  • Επικοινωνία με αντιπροσωπείες όπου αποστέλλονται τα προϊόντα για επισκευή.
  • Επικοινωνία με αντιπροσωπείες και ενημέρωση πορείας επισκευής προς του πελάτες.
  • Ενημέρωση των γνωστοποιήσεων συστημικά (sap) \ Δημιουργία tasks
  • Επικοινωνία και αποστολή sms προς τους πελάτες για ολοκληρωμένες επισκευές
  • Follow up ανοιχτών δελτίων service καταστημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο ή/ και σε θέση πωλήσεων καταστήματος.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (MS Office, Windows).
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος).
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης κατά τη διαχείριση ευαίσθητων δεδομένων.
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα, δηλώνοντας στο θέμα τη θέση, στο hr_cyprus@public.gr

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?