Find a Job

Πολιτικός Μηχανικός (Επιμετρητής Ποσοτήτων)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IL25030
Type: Full time

H εταιρεία Innovaland LTD με έδρα την Λευκωσία που ασχολείται με τον κατασκευαστικό τομέα στην Κύπρο, Ευρώπη και Αραβικά Εμιράτα αναζητά Πολιτικό Μηχανικό – Επιμετρητή Ποσοτήτων με ελκυστικές απολαβές για την επιμέτρηση ποσοτήτων, Προετοιμασία Προσφορών, και άλλα συναφή καθήκοντα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία και ποικίλες γνώσεις στον κατασκευαστικό τομέα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Διάθεση για εργασία και δυναμική προσωπικότητα
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Εξαιρετική Γνώση Outlook/Excel/Autocad/

Καθήκοντα:

  • Επιμέτρηση Ποσοτήτων
  • Δελτία Προσφορών
  • Συναφή Καθήκοντα Γραφείου

Παρέχονται:

  • Ελκυστικός Μισθός

Ιστοσελίδες

www.innova.land

www.moonlinehomes.com

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην διεύθυνση  c@innova.land