Find a Job

Πολιτικός Μηχανικός - Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπ/σης, μέσω επιχορήγησης της ΑΝΑΔ

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VE21900
Type: Full time

Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού
  • Καλή Γνώση Η/Υ (office excel & word) και Autocad
  • Ετοιμασία επιμετρήσεων και έκδοση Διατακτικών
  • Οργανωτικές Ικανότητες

Καθήκοντα

  • Επίβλεψη και Οργάνωση Έργων
  • Προγραμματισμός και συντονισμός εργασιών στα Εργοτάξια
  • Συντονισμός υπεργολάβων
  • Έλεγχος ποιότητας και Παραγωγικότητας
  • Ετοιμασία επιμετρήσεων για παραγγελία υλικών και ετοιμασία διατακτικών υπεργολάβων
  • Ετοιμασία μηνιαίων αναφορών για την εξέλιξη των Έργων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@vertetblanc.com.cy αναφαίροντας τον τίτλο ‘Πολιτικός Μηχανικός’. (ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, ΜΕΣΩ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΔ)