Find a Job

Technical Salesperson

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NT21536
Type: Full time

Καθήκοντα:

  • Δυναμική προώθηση/είσπραξη πωλήσεων
  • Εφαρμογή στρατηγικής μάρκετινγκ νέων και υφιστάμενων προϊόντων
  • Υλοποίηση ψηφιακής τεχνολογίας Colorvation (www.colorvation.com)
  • Εκμάθηση τεχνικών προδιαγραφών προϊόντων (π.χ. www.sikkensvr.com, www.dynacoat.com.cy)
  • Συμμετοχή σε συναντήσεις/σεμινάρια εντός και εκτός Κύπρου
  • Τακτοποίηση, διαλογή και παράδοση παραγγελιών
  • Συνεργασία με επισκέπτες προμηθευτών
  • Έκδοση τιμολογίων κ.ά. εγγράφων

Προσόντα:

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και άνω
  • Πολύ καλή γνώση τουλάχιστον Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση Γαλλικών ή Γερμανικών ή Ιταλικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άρτια εξοικιωμένος/η με τη χρήση Η/Υ
  • Πάθος για τα αυτοκίνητα και ιδιαίτερα με τα χρώματα τους
  • Δίψα για εκμάθηση της αιχμής στην τεχνολογία βαφής αυτοκινήτων
  • Λειτουργικότητα και αποδοτικότητα σε ομαδικές συνθήκες εργασίας
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης για οχήματα με ταχύτητες (απαραιτήτως)
  • Απαλλαγμένος στρατιωτικών υποχρεώσεων (για τους άνδρες)

Ωφελήματα

  • Αναλόγως προσόντων με ελάχιστο ακάθαρτο μηνιαίο εισόδημα τα 950 Ευρώ
  • 13ος μισθός
  • Πληρωμένη ετήσια άδεια
  • Συμμετοχή σε σχέδιο επιβράβευσης καθαρών εισπράξεων

Πλήρης απασχόληση - Προηγούμενη πείρα δεν είναι απαραίτητη.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο:

thanos@nicos-theodorou.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας ΜΟΝΟ σε περίπτωση ενδιαφέροντος εκ μέρους μας για πλήρωση της συγκεκριμένης θέσης.