Find a Job

Kobold Recruiter - Eminentia Trading Ltd - Nicosia, Cyprus

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#RH21535
Type: Full time

Εταιρεία

Ο πελάτης μας, η Eminentia Trading Ltd,επιθυμεί να στελεχώσει την ομάδα της με ένα άτομο δυναμικό και φιλόδοξο για τη θέση Kobold Recruiter στην Λευκωσια.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Προσέλκυση/ recruiting νέων συμβούλων μέσω του εκπτωτικού προγράμματος Kobold

  • Εκπαίδευση των νέων συμβούλων σε συνεργασία με την Διευθύντρια Πωλήσεων Kobold.

  • Παρακολούθηση και στήριξη του κάθε νέου συμβούλου κατά τη διάρκεια του τριμηνιαίου προγράμματος

  • Προσωπικές πωλήσεις Kobold.

Απαιτούμενα Προσόντα και Εμπειρίες

  • Τουλάχιστον 2-3 χρόνια προηγούμενης εμπειρίας  στον τομέα των πωλήσεων direct selling

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Γνώση και χρήση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (MS Office)

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης και αυτοκινήτου ούτως ώστε να γίνονται επισκέψεις παγκύπρια

  • Ευχάριστη προσωπικότητα

  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια στη δουλειά και ομαδικότητα

  • Αποτελεσματικότητα ακόμη και κάτω από την πίεση χρονοδιαγραμμάτων

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Τοποθεσία
Η θέση είναι για τα γραφεία της εταιρείας στη Λευκωσία.

Απολαβές και Ωφελήματα
Ένα ελκυστικό πακέτο αποδοχών θα προσφερθεί στον επιτυχημένο υποψήφιο.

Διαδικασία

  • Στέλνοντας μας το βιογραφικό σας, αποδέχεστε τις Πολιτικές Απορρήτου μας (http://redhrsolutions.net/careers/privacy-policy)

  • Για τα επόμενα βήματα της διαδικασίας θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι που κριθούν καταλληλότεροι για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας.

ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΑΤΉΣΤΕ ΕΔΩ

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?