Find a Job

Secretary/ Office Administrator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#KP20804
Type: Full time

Η εταιρεία Karnic Powerboats Ltd που ασχολείται με την κατασκευή σκαφών αναψυχής και έχει κύριο όγκο πωλήσεων στο εξωτερικό, ζητεί να προσλάβει άτομο στην πιο κάτω θέση:

                                     SECRETARY/ OFFICE ADMINISTRATOR

Καθήκοντα:

  • Καθημερινότητες γραφείου
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και συντονισμός αγορών από εξωτερικό
  • Συνεργασία με παραγωγή για προμήθεια υλικών και εξαρτημάτων στις γραμμές από αποθήκη.
  • Οργάνωση φόρτωσης προϊόντων για εξαγωγή και ετοιμασία εγγράφων
  • Επικοινωνία με αντιπροσώπους της εταιρείας στο εξωτερικό και διαχείριση παραγγελιών

Προσόντα:

  • Κάτοχος διπλώματος Διοίκησης Γραφείου (Office Administration) ή ανάλογου κλάδου.
  • Ικανότητα οργάνωσης εργασιών γραφείου
  • Υπευθυνότητα στην εργασία και ικανότητα επικοινωνίας με άλλα άτομα
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή και πακέτου MS Office.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Προσφέρεται αξιόλογο πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής αξιολόγησης.

Οι αιτήσεις να υποβάλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση karnic@karnicboats.com μέχρι 30 Οκτωβρίου 2020