Find a Job

Φύλακας Ασφαλείας στο Τηλεφωνικό Κέντρο Λήψης Σημάτων Συναγερμού.

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BC20675
Type: Full time

H Brink's είναι παγκόσμιος ηγέτης στη συνολική διαχείριση και εφοδιαστική αλυσίδα μετρητών και στις τεχνολογικές λύσεις πληρωμής, υπηρεσιών και συστημάτων ασφαλείας.
Η εταιρεία διαθέτειένα παγκόσμιο δίκτυο δραστηριοτήτων καιεξυπηρετεί πελάτες σε περισσότερες από 100 χώρες. Από τον Απρίλιο του 2020 η Brink's έχει αποκτήσει παρουσία και στην Κύπρο με την εξαγορά της G4S Κύπρου.

Στα πλαίσια της επέκτασης των δραστηριοτήτων της η εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει:

Καθήκοντα:

  • Εφαρμογή διαδικασιών ασφαλείας.
  • Επιτήρηση, προστασία και φύλαξη κινητής ή ακίνητης περιουσίας ή εγκαταστάσεων.
  • Προστασία για ομαλή διεξαγωγή εκθέσεων, συνεδρίων, αθλητικών ή και άλλων γεγονότων.
  • Προστασία φυσικών προσώπων.
  • Παρακολούθηση λειτουργίας μηχανημάτων και συστημάτων ασφάλειας.
  • Διαχείριση κέντρων λήψης, ελέγχου και διαβίβασης σημάτων συναγερμού.
  • Εξυπηρέτηση κοινού και Έλεγχος ή ρύθμιση της διακίνησης του κοινού.
  • Απαγόρευση εισόδου στο ευρύ κοινό σε συγκεκριμένη περιοχή ή καιεγκατάσταση με σκοπό την προστασία της.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Δίπλωμα στον Τομέα Ασφαλείας αποτελεί πλεονέκτημα*.
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα Ασφαλείας αποτελεί πλεονέκτημα*.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώσεις Χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πειθαρχία, ικανότητα εργασίας υπό πίεση.
  • Δυνατότητα εκτέλεσης ταυτόχρονα πολλαπλών εργασιών.
  • Οργανωτικές δεξιότητες και έντονη προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον.
  • Ικανότητα εργασίας με το σύστημα βάρδιας.

Ωφελήματα:
Το πακέτο απολαβών για όλες τις Κενές Θέσεις θα καθοριστεί ανάλογα με τα προσόντα.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr.cy@brinks.com σημειώνοντας τον τίτλο της κενής θέσης που σας ενδιαφέρει.

Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου.

Αριθμός Άδειας Ιδιωτικού Γραφείου Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΓ/Ι004

Τηλέφωνα επικοινωνίας:

22 745 300, 22 745 343

www.brinks.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?