Find a Job

Λειτουργός Διαχείρισης Εταιρικού Στόλου Οχημάτων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BC20673
Type: Full time

H Brink's είναι παγκόσμιος ηγέτης στη συνολική διαχείριση και εφοδιαστική αλυσίδα μετρητών και στις τεχνολογικές λύσεις πληρωμής, υπηρεσιών και συστημάτων ασφαλείας. Η εταιρεία διαθέτειένα παγκόσμιο δίκτυο δραστηριοτήτων και εξυπηρετεί πελάτες σε περισσότερες από 100 χώρες. Από τον Απρίλιο του 2020 η Brink's έχει αποκτήσει παρουσία και στην Κύπρο με την εξαγορά της G4S Κύπρου.

Στα πλαίσια της επέκτασης των δραστηριοτήτων της η εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει:

Κύρια καθήκοντα:

  • Ευθύνη για την ασφαλή (συντήρηση, ελαστικά) και νόμιμη (ασφάλιση, τέλη κυκλοφορίας, ΜΟΤ κλπ.)
  • λειτουργία των οχημάτων του στόλου οχημάτων.
  • Έλεγχος, προγραμματισμός και διαχείριση των συνεργαζόμενων συνεργείων για την τακτική συντήρηση και
  • την αποκατάσταση βλαβών των οχημάτων του στόλου.
  • Ημερήσιος προγραμματισμός και έλεγχος καθώς και παράδοση - παραλαβή των αυτοκινήτων του
  • προσωπικού.
  • Έλεγχος τιμολογίων συντήρησης και εργασιών.
  • Δημιουργία αναφορών για την παρακολούθηση των συντηρήσεων και του κόστους.
  • Διαχείριση ελαστικών.
  • Έλεγχος λειτουργίας ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας των οχημάτων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα ή και Πτυχίο με ειδικότητα Μηχανολόγου Μηχανικού ή Διοίκηση Επιχειρήσεων.
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση 2 τουλάχιστον ετών.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση στη χρήση Η/Υ.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης Γ κατηγορίας αποτελεί πλεονέκτημα.
  • Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Συνέπεια.

Ωφελήματα:
Το πακέτο απολαβών για όλες τις Κενές Θέσεις θα καθοριστεί ανάλογα με τα προσόντα.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr.cy@brinks.com σημειώνοντας τον τίτλο της κενής θέσης που σας ενδιαφέρει.

Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου.

Αριθμός Άδειας Ιδιωτικού Γραφείου Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΓ/Ι004

Τηλέφωνα επικοινωνίας:

22 745 300, 22 745 343

www.brinks.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?