Find a Job

Βοηθός Διευθυντή/ ντρια Καταστήματος-Λεμεσός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SF20369
Type: Full time

Εάν οραματίζεσαι μία επιτυχημένη καριέρα σε έναν από τους μεγαλύτερους και πιο επιτυχημένους οργανισμούς στον κόσμο, η εταιρεία Fashion House Ltd – Marks & Spencer, προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία σε άτομα που επιθυμούν να εξελιχθούν στον χώρο διοίκησης του λιανικού εμπορίου, και ζητά να προσλάβει  Βοηθό Διευθυντή / Διευθύντρια Καταστήματος για το κατάστημα της στην Λεμεσό.

Αρμοδιότητες

  • Ευθύνη για την επίτευξη των εμπορικών στόχων του καταστήματος
  • Σωστή διαχείριση της διαθεσιμότητας των εμπορευμάτων και της διαμόρφωσης τους, διασφαλίζοντας την ορθή παρουσίαση τους στο κατάστημα, βάσει των προδιαγραφών και των κατευθυντήριων γραμμών της εταιρείας
  • Ευθύνη για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και χειρισμό παραπόνων
  • Επίβλεψη-εποπτεία του καταστήματος & έλεγχος τήρησης προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Καταστήματος
  • Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος (επιλογή, αξιολόγηση & εκπαίδευση) σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικών ή άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 3 - 4 χρόνια σχετικής εμπειρίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και έμφαση στην ποιότητα
  • Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες και ικανότητες πωλήσεων
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων (Βonus Scheme)
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?