Find a Job

Γραμματέας Front desk

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC19410
Type: Full time

Περιγραφή

Η εταιρεία μας MASTERTYPE C.P.SERVICES LTD ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης άτομο για τη θέση της Γραμματέας Front desk .  Η θέση απαιτεί σωστή διαχείριση του χρόνου, δεξιότητες στην οργάνωση, εχεμύθεια, ομαδικότητα και ευγένεια.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση και καθοδήγηση πελατών
  • Παρακολούθηση Εξωτερικών Εργασιών και προγραμματισμός
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών αρχείων και αποτελεσματική αρχειοθέτηση εντύπων.
  • Αποστολή, παραλαβή, ταξινόμηση και διανομή εγγράφων όποτε αυτό απαιτείται.
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Ms Office (Word, Excel, Power Point), Ms Outlook
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Πολύ καλές δεξιότητες διαπροσωπικής, τηλεφωνικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Αξιοπιστία και ακεραιότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Προσφέρουμε:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Εργασία 5θήμερη 8ωρη
  • Σύγχρονο περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: jobs@mastertype.com.cy

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?