Find a Job

Public - Σύμβουλοι Πωλήσεων Τεχνολογίας - Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP19266
Type: Full time / Part time

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Σύμβουλοι Πωλήσεων Τεχνολογίας - Λευκωσία

Γίνε και εσύ μέλος της δυναμικής ομάδας του Public!

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή προϊόντων και τοποθέτηση τους στα ανάλογα σημεία προβολής
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ενημέρωση των πελατών για νέα προϊόντα και υπηρεσίες
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα και τους υπεύθυνους για βελτίωση των υπηρεσιών καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Γνώση τεχνολογίας
  • Ευγένεια, προθυμία και ενθουσιασμός
  • Υπευθυνότητα και Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Οργανωτικότητα και συνέπεια
  • Εμπειρία στην πώληση και στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)

Θα συνεκτιμηθούν:

  • Προϋπηρεσία 2-3 έτη σε κατάστημα λιανικής.
  • Καλή γνώση χρήσης SAP ή ανάλογου ERP συστήματος.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.gr δηλώνοντας στο θέμα την θέση και την πόλη για την οποία ενδιαφέρεστε.