Find a Job

Junior Μηχανικός Πωλήσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AS19142
Type: Full time

Η Airway Solutions Ltd, θυγατρική του Ομίλου Green Energy,  ζητά να προσλάβει Junior Μηχανικό Πωλήσεων στη Λεμεσό.

Απαιτούμενα προσόντα και εμπειρία:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου
  • Άριστη γνώση της αγγλικής & Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Άλλες πληροφορίες:

Υπευθυνότητες / Καθήκοντα:

  • Διαχείριση πωλήσεων και επικοινωνία σε υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες για την παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Συμμετοχή ή και βοήθεια στον Μηχανικό Πωλήσεων για την ορθή περάτωση των προσφορών.
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών, ενημέρωση υπευθύνων και εύρεση λύσεων (σε συνεργασία με τον Μηχανικό Πωλήσεων.)
  • Διαχείριση CRM.
  • Τήρηση των εσωτερικών διαδικασιών (συμπλήρωση Report επισκέψεων, αίτησης ταξιδιού, διαχείριση παραγγελιών.)
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων (προσφορές, επιστολές, Υποστήριξη Συμβολαίων Συντήρησης.)
  • Κοστολόγηση μηχανημάτων και σύνταξη προσφορών.
  • Ενημέρωση στρατηγικής πωλήσεων εταιρείας και στόχων.
  • Συμμετοχή ή / και συνεννόηση με πελάτες για εισπράξεις.

Πρόσθετες Ικανότητες:

  • Υπευθυνότητα, οργάνωση και συνέπεια στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

Ωφελήματα:

Πακέτο απολαβών:

  1. Σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  2. 13 μισθοί

Στείλτε πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο info@geg.com.cy με θέμα Junior Μηχανικός Πωλήσεων.