Find a Job

Τεχνικός επαγγελματικού εξοπλισμού μαζικής εστίασης, Λευκωσία – ΤΕΕΜ/07/20

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HA19124
Type: Full time

Πελάτης μας,  εταιρεία  που δραστηριοποιείτε στον τομέα  εισαγωγής και εμπορίας ηλεκτρικών και επαγγελματικών συσκευών, ενδιαφέρετε να εργοδοτήσει  άτομο στη θέση του τεχνικού επαγγελματικού εξοπλισμού μαζικής εστίασης για τη Λευκωσία

Κύρια Καθήκοντα

  • Εγκατάσταση και συντήρηση επαγγελματικών συσκευών ηλεκτρισμού και γκαζιού
  • Εγκατάσταση & συντήρηση εμπορικών ψυγείων, ψυχτικών θαλάμων

Απαιτούμενα προσόντα

  • Γνώση συντήρησης επαγγελματικών συσκευών ηλεκτρισμού και γκαζιού
  • Γνώσεις ψυκτικών εγκαταστάσεων
  • Προηγουμένη πείρα τουλάχιστον 2 χρονών απαραίτητη
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη
  • Πιστοποίηση ψυκτικών εγκαταστάσεων και ηλεκτρικών συσκευών θα θεωρηθεί έξτρα προσόν

Αν ενδιαφέρεστε για την θέση, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας εδώ https://www.humanasset.com/?p=13560

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?