Find a Job

IT Sales and Support and Service (Apple)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PC18535
Type: Full time

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και υποστήριξη των προϊόντων τεχνολογίας που διαθέτει η εταιρία όπως APPLE, ADOBE, Blackmagic Design, LACIE κλπ.
  • Το άτομο/α που θα προσληφθεί/ουν  θα πρέπει να δουλεύει/ουν με οργάνωση και μεθοδικότητα.
  • Θα πρέπει να αφιερώνει συστηματικά χρόνο για να ενημερώνεται για τα προϊόντα της εταιρείας και να μπορεί να τα παρουσιάζει στους υποψήφιους πελάτες.
  • Θα προσφερθεί online training το οποίο θα παρακολουθείται συστηματικά.
  • Θα χειρίζεται το σύστημα προσφορών και τιμολογήσεων και επίσης θα συνδιαχειριζεται το ηλεκτρονικό κατάστημα.
  • Θα παρεχει Τεχνική υποστήριξη και σερβις στους πελάτες της εταιριας.

Προσόντα:

  • Βασικές γνώσεις για τα προϊόντα είναι απαραίτητες.
  • Γνώσεις σε αγορές γραφείου, εκπαίδευσης, παραγωγής βίντεο / φωτογραφίας, πωλήσεων σε κατάστημα λιανικής πληροφορικής, ηλεκτρονικό κατάστημα, Τεχνικής υποστήριξης / σερβις θα θεωρηθούν πλεονέκτημα.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας απαραίτητη.
  • Απαραίτητο σχετικό πτυχίο.

Να δηλωθούν συγκεκριμένα οι σχετικές εμπειρίες.

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Θεσεις 1-2