Find a Job

Υπεύθυνοι Πωλήσεων - Sales Representatives | GAP-0720-SALES

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#GV18405
Type: Full time

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Σήμερα, το συγκρότημα εργοδοτεί πέραν των 1.200 ατόμων και δραστηριοποιείται μέσω 3.000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, Ελλάδα και το Ισραήλ.

Η εταιρεία λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων της ζητά για άμεση πρόσληψη άτομα για τη θέση Υπεύθυνων πωλήσεων για την GAPVassilopoulosGroup για την επαρχία Πάφου.

Ο/η κάτοχος της θέσης θα εκπαιδευτεί ως προς τις λειτουργίες υπηρεσιών που προσφέρει ο Όμιλος και θα έχει την ευθύνη, ενεργώντας συμβουλευτικά να:

  • Δημιουργήσει
  • Αναπτύξει
  • Διατηρήσει

προεπιλεγμένο και καινούριο πελατολόγιο.

Καθήκοντα:

  • Εφαρμογή του στρατηγικού πλάνου της Εταιρείας
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Εντοπισμός αναγκών αγοράς και ανάπτυξη νέου πελατολογίου – πωλήσεις
  • Υποστήριξη και ανάπτυξη αναγκών υφιστάμενου πελατολογίου
  • Επίτευξη εταιρικών και ατομικών στόχων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος Πανεπιστημιακού πτυχίου
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Microsoft Office / Word / Excel / PowerPoint)
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Προηγούμενη πείρα στην προώθηση υπηρεσιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Απολαβές:

Προσφέρεται πολύ καλό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει: Βασικό μισθό, Προμήθειες, Ταμείο Συντάξεως, Μπόνους απόδοσης (Performance Bonus), Επαγγελματική κατάρτιση και συνεχή εκπαίδευση, και εταιρικό αυτοκίνητο.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@gapgroup.com αναφέροντας τον κωδικό της θέσης GAP-0720-SALES . Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.  Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.