Find a Job

KIK Trading - Ψυκτικός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#KT17051
Type: Full time / Part time

Η εταιρεία KIK Trading εδρεύει στην Λεμεσό και ιδρύθηκε το 1981. Σήμερα εργοδοτεί πέραν των 180 ατόμων. Ασχολείται με τον τομέα του χονδρικού εμπορίου όπου εισάγει διάφορα προϊόντα (τρόφιμα, ποτά, σακχαροειδή, καπνικά, παγωτά, pet foods, παιχνίδια, καθαριστικά, κ.τ.λ.) τα οποία διανέμει Παγκύπρια με το δικό της δίκτυο διανομής. Επίσης ασχολείται με το Λιανικό εμπόριο όπου έχει τα δικά της 50 καταστήματα διαρκούς εξυπηρέτησης (Mini Mall Stores, Fornetti Bakeries και Portioli Coffee House).

Ζητείται Ψυκτικός σε εταιρεία με Παγκύπριο Δίκτυο διανομής και καταστημάτων λιανικής πώλησης.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις και συσκευών
  • Συντήρηση
  • Μεταφορές Ψυγείων σε πελάτες

Βασικά Προσόντα:

  • Απαραίτητο πτυχίο και εμπειρία.
  • Άδεια οδηγού.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Διαμονή Λεμεσός

Απολαβές:

  • Πολύ καλός Βασικός μισθός.
  • Προοπτική Ανέλιξης.

Σημείωση: θα χρειαστεί να γίνει εκπαίδευση 2 εβδομάδων στο εξωτερικό

Παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση marketing@kiktrading.com.