Find a Job

Τεχνικός Αυτοματισμών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PS16923
Type: Full time

Απαιτούμενα προσόντα:

  •  Απόφοιτος/η ανώτερης ή ανώτατης σχολής, στον κλάδο της ηλεκτρολογίας/ ηλεκτρονικής / αυτοματισμού
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη ικανότητα χρήσης του προφορικού και γραπτού λόγου
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και άριστες διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Άδεια οδήγησης
  • ΚΝΧ Partner θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Γνώση Δικτύων Δεδομένων θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Γενικά καθήκοντα θέσης:

  • Εγκαταστάσεις σε συστήματα αυτοματισμών

Διάρκεια απασχόλησης: Μόνιμη θέση εργασίας
Μισθός, πολύ ικανοποιητικός, αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι 28/06/2020 στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@piperaris.com δηλώνοντας ξεκάθαρα στο θέμα την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού.