Find a Job

Βοηθός Φαρμακείου - Λάρνακα

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LL16911
Type: Full time

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα επικοινωνίας
  • Προηγούμενη εμπειρία στην ίδια θέση είναι απαραίτητη
  • Δίπλωμα βοηθού φαρμακείου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση προϊόντων
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Διατήρηση καθαριότητας χώρου
  • Διατήρηση ομαλής λειτουργίας φαρμακείου

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email: careers@lapieto.com

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές