Find a Job

Καθαρίστρια/τής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#FL16865
Type: Full time

Η εταιρεία FWB Ltd που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ειδών υγιεινής και κεραμικών ζητά να προσλάβει άμεσα Καθαρίστρια/τή για μερική ή πλήρη απασχόληση στην Βιομηχανική περιοχή Λακατάμιας.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Η πλήρης και καθημερινή καθαριότητα των γραφείων, του εκθεσιακού χώρου, της κουζίνας, των τουαλετών και γενικά των εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα:

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται όπως αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο email: fwb_cyprus@cytanet.com.cy  ή στο fax: 22777752 ή να αποτείνεστε στο τηλέφωνο 22777751 αναγράφοντας την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.