Find a Job

Διευθυντής/ρια Επιχειρησιακών Λειτουργιών /Operations Manager (ΚΩΔ: ΔΕΛ001)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IM15372
Type: Full time

Ο τομέας Επιλογής Προσωπικού της iMinder, ενεργώντας για λογαριασμό γνωστής εταιρείας 3PL με έδρα τη Λευκωσία, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της ακόλουθης θέσης.

Θέση: Διευθυντής/ρια Επιχειρησιακών Λειτουργιών /Operations Manager (ΚΩΔ: ΔΕΛ001)

Προσόντα:

  • Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης, κατά προτίμηση με εξειδίκευση σε Logistics/Mechanical Engineering/Supply Chain & Operations Management/Business Administration
  • Μεταπτυχιακό σε Logistics/Supply Chain & Operation Management/ Mechanical Engineering θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • 5-10 χρόνια εμπειρία τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη χρήση Η/Υ και Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση συστημάτων ERP και ειδικότερα  WMS
  • Γνώση AUTOCAD θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Αυξημένες ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Αυξημένες ικανότητες διαχείρισης και παρακίνησης ανθρώπινου δυναμικού
  • Άριστες Διοικητικές ικανότητες
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Αναλυτική σκέψηΔυναμικός χαρακτήρας
  • Άμεση διεκπεραίωση εργασιών
  • Ικανότητα να δουλεύει καλά κάτω από άγχος
  • Ενεργός, ευχάριστος και παίκτης ομάδας

Ενδεικτικά Καθήκοντα:

  • Βελτιστοποίηση απόδοσης επιχειρησιακών λειτουργιών
  • Βελτιστοποίηση δικτύου αποθηκών και διανομών
  • Κοστολογήσεις και ετοιμασία προσφορών σε πελάτες
  • Διαχείριση και ανάπτυξη προσωπικού αποθήκευσης και διανομής
  • Έλεγχος εφαρμογής και διαμόρφωση προτάσεων ISO και HACCP
  • Σχεδιασμός και έλεγχος προϋπολογισμού

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (Βασικός μισθός και 13ος )
  • Ταμείο προνοίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι και τις 10/5/2020 στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@iminder.com.cy

Μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν ως άκρως εμπιστευτικές.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?