Find a Job

Τεχνικός Συντήρησης Μηχανολογικού Εξοπλισμού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PC15057
Type: Full time

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Περιγραφή Θέσης:

  • Καθημερινή τηλεφωνική και επί τόπου τεχνική υποστήριξη των καταστημάτων του δικτύου και άμεση ανταπόκριση σε έκτακτες βλάβες
  • Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού στο εργαστήριο και στα καταστήματα του δικτύου
  • Εγκατάσταση και περιοδικές συντηρήσεις του μηχανολογικού εξοπλισμού των καταστημάτων του δικτύου
  • Τεχνική υποστήριξη του μηχανολογικού εξοπλισμού της εταιρείας
  • Καθαριότητα, τακτοποίηση και διασφάλιση της ομαλής χρήσης του εξοπλισμού και της λειτουργίας των εργαστηριακών εγκαταστάσεων
  • Παρακολούθηση και υψηλή επίβλεψη του αποθέματος των ανταλλακτικών

Προσόντα:

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής στον κλάδο της ηλεκτρολογίας ή της μηχανολογίας
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και κυρίως Ms Office
  • Καλή αντίληψη της λειτουργίας των μηχανών
  • Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα καθημερινών παγκύπριων μετακινήσεων με εταιρικά οχήματα
  • Επαγγελματική προϋπηρεσία σε τεχνικό αντικείμενο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Τι προσφέρουμε:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  • Ολοκληρωμένο πλάνο προγράμματος εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  cv@coffeeisland.com.cy , έως και τις 10/04/2020.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.