Find a Job

Umami - Delivery Drivers

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SM14989
Type: Full time / Part time

Η εταιρεία S&M Umami Restaurants (Limassol) Ltd,στον τομέα HORECA, ζητά να προσλάβει άτομο για Delivery για το κατάστημα Umami Sushi and Pan Asian στη Λεμεσό.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Διαχείριση/ μεταφορά παραγγελιών (delivery) με βάση τις προκαθορισμένες προδιαγραφές
  • Άριστη γνώση του μενού (ποτών και φαγητών)
  • Διασφάλιση τήρησης των διαδικασιών και κανονισμών ασφάλειας τροφίμων (HACCP)
  • Διασφάλιση παροχής υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης και ικανοποίησης πελατών
  • Εφαρμογή των κανόνων υγιεινής
  • Συνέπεια στους κανονισμούς
  • Τήρηση του προγράμματος εργασίας με ακρίβεια

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άτομο που διαθέτει δίπλωμα οδήγηση και με άριστη γνώση της Λεμεσού και περιχώρων
  • Απαραίτητο προσόν η καλή γνώση της Ελληνικής ή/και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Πρώτη προτεραιότητα η ασφάλεια στην οδήγηση.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα:

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο email: maria@gp-ca.com ή να αποτείνεστε στο τηλέφωνο 99872201  αναγράφοντας την θέση για την οποία ενδιαφέρονται.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?