Find a Job

Costa Coffee - Τεχνικός Εξοπλισμού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SC13845
Type: Full time

Τεχνικός Εξοπλισμού

Καθήκοντα:

  • Επισκευή , συντήρηση , εγκατάσταση βιομηχανικών μηχανήματων και εξοπλισμού
  • Παροχή υποστήριξης προληπτικής συντήρησης εξοπλισμού
  • Διάγνωση προβλημάτων, αντικατάσταση και επισκευή μηχανήματων και εξοπλισμού

Προσόντα:

  • Κάτοχος Αδείας Ηλεκτρολόγου
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας
  • Οποιαδήποτε προϋπηρεσία για επισκευή επαγγελματικής μηχανής καφέ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλωσσάς
  • Άδεια Οδηγού
  • Διαθέσιμη/ος να ανταποκριθεί σε περίπτωση ανάγκης επισκευής εξοπλισμού , πέραν των καθορισμένων ωρών και ημέρων εργασίας.

Απολαβές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Εάν ενδιαφέρεσαι να ξεκινήσεις μια πετυχημένη καριέρα στα Costa Coffee τότε μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy