Find a Job

Customer Support Officer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VI13776
Type: Full time

Το ασφαλιστικό γραφείο Vakanas Insurance Agents & Consultants Ltd που δραστηριοποιείται στον τομέα των ασφαλιστικών συμβουλευτικών υπηρεσιών, με έδρα την Λεμεσό ζητά να προσλάβει άτομο για εξυπηρέτηση πελατών εντός και εκτός γραφείου. Το ατομό αυτό πρέπει να είναι πρόσχαρο με θετική ενέργεια και να είναι έτοιμο να εργαστεί και να μάθει αρκετές γνώσεις σε σχέση με τον ασφαλιστκό κλάδο. Είμαστε βέβαιοι ότι το εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον και ομαδική συνεργασία μεταξύ των συναδέλφων δημιουργούν τα θεμέλεια για μια ευχάριστη επαγγελματική απασχόληση.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γνώση Ρωσσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών. (Microsoft Package)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και επαγγελματισμός
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Αδεια Οδήγησης

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση Πελατολογίου εντός και εκτός γραφείου.

Απολαβές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο Email: antonis@vakanasinsurances.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?