Find a Job

ANT1 - Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AL13640
Type: Full time

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Κενή θέση Χειριστή/Χειρίστριας Ροής (Continuity Operators)

Καθήκοντα:

Η προεπισκόπηση, ο σχεδιασμός, η σύνθεση και η μετάδοση της καθημερινής ροής προγράμματος του καναλιού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα κολεγίου
  • Πολύ καλή γνώση στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Τα άτομα που θα επιλεγούν θα τύχουν πλήρους εκπαίδευσης

Ωράριο εργασίας:  Σε σύστημα βάρδιας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy μέχρι τις 22/12/19.

Για πληροφορίες:

Διεύθυνση Προσωπικού

τηλ.:    22 200 200

φαξ:     22 200 020,

e-mailhr@antenna.com.cy