Find a Job

Public - Ταμίες - Πάφος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP13608
Type: Full time / Part time

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Ταμίες  - Πάφος

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας!

Περιγραφή θέσης:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών
  • Διαχείριση και οργάνωση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα
  • Ισχυρό ομαδικό πνεύμα και δυναμισμός
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Λήψη πρωτοβουλιών και καινοτόμος σκέψη

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου ανωτάτης σχολής – πανεπιστημίου.
  • Πολύ καλή γνώση διαχείρισης και οργάνωσης ταμείου
  • Πολύ καλή γνώση ταμειακών συναλλαγών (χρέωση πιστωτικών καρτών κλπ)
  • Γνώσεις ταμειακών προγραμμάτων ή εφαρμογών (ERP)
  • Προϋπηρεσία 1- 2 ετών σε ανάλογη θέση

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.grδηλώνοντας στο θέμα τη θέση και την πόλη για την οποία ενδιαφέρεστε.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?