Find a Job

Λειτουργός Τιμολόγησης, Λεμεσός – ΛΤ/11/19

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HA12651
Type: Full time

Ο πελάτης μας, εμπορική εταιρία, ψάχνει 2 άτομα για τη θέση Λειτουργού Τιμολόγησης

Μέρες

  •  Δευτέρα – Σάββατο ή Κυριακή

Ωράριο

  • 05:00 – 13:00 ή 12:00-20:00

Καθήκοντα

  • Εκτέλεση γενικών γραφειακών καθηκόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών (λήψη παραγγελίας και τιμολόγηση)
  • Καθήκοντα αρχειοθέτησης εγγράφων, σύνταξη επιστολών, διεκπεραίωση ηλεκτρονικής  αλληλογραφίας.
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα ανατεθούν από τον Διευθυντή της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Κάτοχος απολυτηρίου Λυκείου. Κάτοχος πτυχίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία

Για να υποβάλετε το βιογραφικό σας , παρακαλώ πατήστε εδώ https://www.humanasset.com/?p=13299

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?