Find a Job

Πωλητές/τριες για προϊόντα τεχνολογίας - (STEPHANIS) Λεμεσός/ Κάτω Πολεμίδια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AS12602
Type: Full time

Το Δίκτυο Καταστημάτων STEPHANIS, επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό για το νέο κατάστημα STEPHANIS στην Λεμεσό περιοχή Κάτω Πολεμίδια (δίπλα απο Σκλαβενίτη) για την πώληση προιόντων τεχνολογίας.

Ο υποψήφιος θα έχει την επιλογή να εργαστεί σε ένα απο τα πιο κάτω τμήματα.

Τμήμα Τηλεπικοινωνίες- Πώληση smartphones, σταθερών και ασύρματων τηλεφώνων, αξεσουάρ, συστήματα πλογήσης, smartwatches

Τμήμα Πληροφορικής- Πώληση laptops, pcs, tablets, εκτυπωτές και περιφερειακά

Τμήμα Ήχος και Εικόνα- Πώληση τηλεοράσεων, φωτογραφικών μηχανών, home cinema και περιφερειακά

Τμήμα Ενέργειας- Πώληση λαμπτήρων, καλωδίων, ηλεκτρολογικό υλικό, τροφοδοτικών

Τμήμα Μικροσυσκευών και Λευκών: Πώληση μικροσυσκευών κουζίνας, συσκευών προσωπικής φροντίδας, ψυγεία, πλυντήρια, φούρνοι κλπ

Καθήκοντα:

Προώθηση πωλήσεων εντός καταστήματος για τα προιόντα του συγκεκριμένου τμήματος

Προσόντα:

Πολύ καλή γνώση προϊόντων τεχνολογίας και χειρισμού λογισμικών και λειτουργικών συστημάτων.

Απολαβές:

Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Σύστημα προμηθειών βάση επίτευξης στόχου

13ος μισθός

Ωράριο: Σύστημα πρωινής και απογευματινής βάρδιας εναλλάξ από Δευτέρα εώς Σάββατο (ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΕΙΣΤΑ)