Find a Job

Γραμματέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SC12572
Type: Full time

Η Eταιρεία Σωκράτης Κ. Σαββίδης Λτδ, αντιπρόσωποι των Ιαπωνικών πιάνων Kawai, επιθυμεί να εργοδοτήσει άμεσα Γραμματέα.

Προσόντα:

  • Πιστοποιητικό Higher στη Λογιστική (ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ)
  • Tουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση του Λογισμικού προγράμματος EUROSOFT ή παρόμοιο
  • ‘Αριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • ΑριστηγνώσηχειρισμούMS Office (Word, Excel, Internet)
  • Υψηλός βαθμός πρωτοβουλίας, προγραμματισμού, και ευθύνης
  • Συνέπεια και διάθεση για εργασία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Μουσικές γνώσεις μέχρι επίπεδο 3 θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Λογιστική υποστήριξη (κυρίως)
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Ωράριο Καθημερινά 9:00π.μ.-6:00μ.μ. (με μία ώρα διάλειμμα) εκτός Τετάρτη & Σάββατο 9:00π.μ.-1:00μ.μ.

Μισθός:  Πλήρες ωφελήματα και 13ος μισθός

Αποστολή βιογραφικών:  s.savvides@cytanet.com.cyμέχρι τις 07/12/2019.

Για περισσότερες πληροφορίες: 22481000