Find a Job

Πωλητές / Πωλήτριες - Marks & Spencer - Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL12339
Type: Full time / Part time

Πωλητές /Πωλήτριες - Marks & Spencer - Λευκωσία

Tα καταστήματα Marks & Spencer στη Λευκωσία ζητούν να προσλάβουν Πωλητές / Πωλήτριες  για τα καταστήματα τους

Περιγραφή εργασίας:

Να εξυπηρετούν τους πελάτες του καταστήματος και να τους βοηθούν ώστε να καλύψουν τις ανάγκες τους.

Καθήκοντα/Προσόντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα
  • Καλή Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και άλλων ωφελημάτων!

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας ηλεκτρονικά αναγράφοντας τον κωδικό HR/S/SA0013 στο: jobapplication@voici-la-mode.com

Για περισσότερες πληροφορίες: +357 22 884900

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη!