Find a Job

Logicom - Καθαριστής/Καθαρίστρια Γραφείων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LP12276
Type: Full time

Η LogicomPublicLtd αναζητεί Καθαριστή/Καθαρίστρια Γραφείων για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Καθήκοντα/ Ευθύνες

  • Καθαριότητα γενικών επιφανειών στα εσωτερικά των κτιρίων.
  • Καθαριότητα γραφείων και κοινών χώρων.
  • Διασφάλιση και διατήρηση καθαριότητας στους χώρους γύρω από τα κτίρια και τις βεράντες.
  • Γνωστοποίηση της Διεύθυνσης για τυχόν ανάγκες επιδιόρθωσης.
  • Διατήρηση και διεκπεραίωση παραγγελιών για τις απαραίτητες προμήθειες των κτιρίων.
  • Εφαρμογή κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας.
  • Φιλοξενία και εξυπηρέτηση των επισκεπτών της Διεύθυνσης του οργανισμού όταν χρειάζεται.

Δεξιότητες

  • Ικανότητα χειρισμού εξοπλισμού για καθαρισμό γραφειακών κτιρίων.
  • Καλή φυσική κατάσταση.
  • Καλή επικοινωνία και ομαδική εργασία.
  • Ικανότητες προγραμματισμού της εργασίας.
  • Ικανότητα να παίρνει πρωτοβουλίες.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Ώρες Εργασίας: 09:30-19:00 ημερησίως Δευτέρα με Παρασκευή με διάλειμμα 1.5 ωρών από τις 12:30 μέχρι τις 14:00.

Αμοιβή

Ένα ελκυστικό πακέτο αποδοχών θα προσφερθεί στον επιτυχημένο υποψήφιο σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία.

Ίσες Ευκαιρίες Απασχόλησης

Η Logicom δεσμεύεται να προσφέρει ίσες ευκαιρίες απασχόλησης για όλους ανεξάρτητα από τη φυλή, το χρώμα, το φύλο, τη θρησκεία, την ηλικία, την οικογενειακή τους κατάσταση, το πολιτιστικό υπόβαθρο, την αναπηρία, την εθνικότητα και τις πολιτικές πεποιθήσεις τους. Οι εργαζόμενοι επιλέγονται αποκλειστικά με βάση συγκεκριμένες απαιτήσεις της κενής θέσης, λαμβανομένων υπόψη των προσόντων, της προηγούμενης εμπειρίας και των δυνατοτήτων του κάθε επιμέρους υποψηφίου.

Διατηρούμε το δικαίωμα να αφαιρέσουμε την ανακοίνωση σε οποιοδήποτε χρονικό σημείο, άμα τη λείψει ικανοποιητικού αριθμού αιτήσεων.

Θα υπάρχει κατευθείαν επικοινωνία μόνο με τους υποψήφιους των οποίων η προηγούμενη εμπειρία και προσόντα ανταποκρίνονται σε μεγάλο βαθμό με τις απαιτήσεις της θέσης.