Find a Job

Team Leader

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PP12241
Type: Full time

Μακεδονίτισσα

Team Leader

Ένας διασκεδαστικός χώρος εργασίας, με πολύ χαρά και ενθουσιασμό, ζητά άτομο Υπεύθυνο το οποίο να μπορεί να εργάζεται Σαββατοκύριακα και αργίες.

Καθήκοντα:

  • Να χρησιμοποιεί την φαντασία του/της
  • Διασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του καταστήματος
  • Καθοδηγεί, εκπαιδεύει και εμψυχώνει το προσωπικό
  • Διασφαλίζει για την ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άπταιστα Ελληνικά και πολύ καλά Αγγλικά
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ευφράδεια λόγου
  • Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ομαδικότητα
  • Να αγαπά τον κόσμο

Επικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ.22445566, fax. 22835740, e-mail: hr@pandpicecream.com