Find a Job

Toi & moi - Style Advisor

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#TO12206
Type: Full time / Part time

Η Toi & moi που δραστηριοποιείται στο χώρο της γυναικείας ένδυσης με περισσότερα από 200 σημεία πώλησης στην Ελλάδα, Κυπρο και στο εξωτερικό σου προσφέρει μια δουλειά όπου κάθε μέρα είναι μια πρόκληση !!

Τώρα ψάχνουμε για έναν έμπειρο/η πωλητη/τρια για να συμμετάσχει στην ομάδα μας.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση της σωστής και ποιοτικής εξυπηρέτησης του πελάτη και δημιουργία σταθερού πελατολογίου
  • Ενημέρωση των πελατών σχετικά με τα χαρακτηριστικά των προιόντων και των τάσεων μόδας που επικρατούν.
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη στόχων του καταστήματος
  • Τήρηση των πρότυπων VM για να διασφαλίσετε ότι τα προϊόντα μας θα εμφανίζονται σύμφωνα με τις οδηγίες της εταιρείας, τις δραστηριότητες προώθησης και τις εποχιακές τάσεις.
  • Εξασφάλιση ότι ακολουθούνται οι ρουτίνες, οι πολιτικές και οι κατευθυντήριες γραμμές των καταστημάτων μας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Εξαιρετικές διαπροσωπικές δεξιότητες.
  • Πάθος για την παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών.
  • Δυνατότητα ευελιξίας και προσαρμογής σε ενα δυναμικό περιβάλλον εργασίας

ΠΡΟΣΘΕΤΑ

  • Γνώση του χώρου της μόδας.
  • Προθυμία μάθησης και βελτίωσης.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Η/Υ

Οφέλη

  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Ανταγωνιστικός μισθός.
  • Bonus

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν ηλεκτρονικά το βιογραφικό τους στο g.georgiadou@toi-moi.com