Find a Job

Εξωτερικός Πωλητής/τρια Υπηρεσιών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CC11691
Type: Full time

Εκ μέρους πελάτη μας, εταιρεία παροχής υπηρεσιών με έδρα τη Κυπρο, αναζητούμε για πρόσληψη, άτομο με εμπειρία στις πωλήσεις με την ιδιότητα του εξωτερικού πωλητή/τριας υπηρεσιών για την επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Ενημερωτικές επισκέψεις σε υφιστάμενους και/ή μελλοντικούς πελάτες.
  • Τηλεφωνική ενημέρωση πελατών.
  • Διαχείριση αρχείων πελατών.
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Διεξαγωγή έρευνας αγοράς και παρακολούθηση ανταγωνισμού

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου - Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής, θα εκτιμηθεί.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS office, Internet )και εμπειρία σε χειρισμό smartphones ή/και tablets.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Κύπρου.
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων.
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Αίτηση:

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο  vacancies@crowe.com.cy αναφέροντας τον αριθμό ΗR780.