Find a Job

Τεχνικός στον τομέα κατασκευής & τοποθέτησης κουφωμάτων αλουμινίου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#KA11612
Type: Full time

Εταιρεία κατασκευής αλουμινίων στην Επαρχία Αμμοχώστου (Παραλίμνι), ζητά να προσλάβει έμπειρο Τεχνικό στον τομέα κατασκευής & τοποθέτησης κουφωμάτων αλουμινίου.

Καθήκοντα

  • Παραγωγή και κατασκευή κουφωμάτων
  • Κοπές
  • Εφαρμογές
  • Κατεργασία, μοντάρισμα, πέρασμα μηχανισμών
  • Εφαρμογές κουφωμάτων, εφαρμογή σιλικόνης

Θέση μόνιμης εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια οδηγού & Λευκό ποινικό μητρώο
  • Καλή τεχνική αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, εφόσον επιθυμούν να επικοινωνήσουν στο +(357) 99637707 για περαιτέρω πληροφορίες & αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα (όχι υποχρεωτικό).

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων / ικανοτήτων (€1000- €1500)

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?