Find a Job

Voici La Mode - Πωλητής /Πωλήτρια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL11450
Type: Full time / Part time

Πωλητής /Πωλήτρια

Tο καταστήματα Marks & Spencer στη Λευκωσία ζητούν να προσλάβουν άτομο για την θέση  του Πωλητή/Πωλήτριας  για τα καταστήματα τους.

Περιγραφή εργασίας:

Να εξυπηρετεί τους πελάτες του καταστήματος και να τους βοηθά ώστε να καλύψουν τις ανάγκες τους.

Καθήκοντα/Προσόντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα
  • Καλή Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και άλλων ωφελημάτων!

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας ηλεκτρονικά αναγράφοντας τον κωδικό HR/S/SA2 στο: jobapplication@voici-la-mode.com

Για περισσότερες πληροφορίες: +357 22 884900

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη!