Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος/η Επικοινωνίας Τμήματος Catering

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DR54368
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Εκ μέρους πελάτη μας, ενός εκ των μεγαλύτερων ομίλων εστίασης και catering στην Λευκωσία, αναζητούμε να προσλάβουμε Υπεύθυνο τμήματος επικοινωνίας Catering

Απαραίτητα προσόντα

  • Ειλικρίνεια, αξιοπιστία και προθυμία
  • Φιλική, ευδιάθετη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις, τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Ευελιξία σχετικά με τα ωράρια

Καθήκοντα και αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες της εταιρείας
  • Αποστολή προσφορών σε πελάτες
  • Επίσκεψη στο χώρο του catering, γνωριμία και επικοινωνία με πελάτες
  • Διευθέτηση τηλεφωνικών παραγγελιών
  • Συντονισμός με το τμήμα παραγωγής

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Bonus
  • Πληρωμένες υπερωρίες
  • Πληρωμένη άδεια
  • Ευέλικτα ωράρια
  • Εκπτώσεις στα εστιατόρια του ομίλου
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευκαιρίες για συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και σεβασμός στην προσωπικότητα και το χαρακτήρα κάθε εργαζόμενου
  • Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο-ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@dart-recruitment.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ως θέμα.