Ψάξε τώρα

Βοηθός Πωλήσεων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AS54299
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η ADCY Sports Retailer LTD αναζητά Βοηθό Πωλήσεων για το κατάστημά μας Adidas στο MyMall Λεμεσό και στο Metropolis Mall Λάρνακα.

Ο/H Βοηθός Πωλήσεων είναι υπεύθυνος/η για την εξυπηρέτηση των πελατών στο χώρο του καταστήματος και την έγκαιρη ανταπόκριση στις ανάγκες τους, προκειμένου να διασφαλιστεί υψηλό επίπεδο ικανοποίησης των πελατών και να επιτευχθούν βέλτιστα αποτελέσματα πωλήσεων.

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή πελατών, προσφέροντας βοήθεια και εξυπηρέτηση προκειμένου να διασφαλίσει την ικανοποίηση των αναγκών τους.
  • Διατηρείση καλής γνώσης της μάρκας για την παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών.
  • Ανοιχτός/η και πρόθυμος/η να μάθει νέες τεχνολογίες και να μένει ενημερωμένος/η.
  • Ανοικτός/η για να παρέχει τις ανατροφοδοτήσεις γνώσης & προσωπικής εμπειρίας της μάρκας για να υποστηρίζει τα μέλη της ομάδας.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση πώλησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας & bonus επίτευξης στόχων.
  • Έκπτωση σε προϊόντα της εταιρείας.
  • Στολή Adidas.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση:

Andri.Modestou@mikesport.com

Cristian.Nae@mikesport.com

Adidascareers@mikesport.com

Adel.Jabr@mikesport.com