Ψάξε τώρα

Πωλητής/Πωλήτρια (Νυχτερινή Βάρδια)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VB53962
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Τα αρτοποιεία Vienna (L.A.G.C Artotech) ζητούν Πωλητή/Πωλήτρια (Νυχτερινή Βάρδια) για πλήρη απασχόληση στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Να εξυπηρετεί τους πελάτες του καταστήματος
  • Να χειρίζεται σωστά το ταμείο
  • Να καταγράφει τα στοκ που χρειάζονται
  • Να ακολουθεί το πρόγραμμα καθαριότητας που θα του/της δοθεί
  • Να ακολουθεί τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Να είναι συνεπής στην τήρηση των διαδικασιών
  • Να ενεργεί σύμφωνα με τους κανόνες και τις αξίες της εταιρείας

Προσόντα:

  • Να μιλάει και να γράφει ελληνικά
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Να διακατέχεται από υψηλή αίσθηση ευταξίας, τακτοποίησης και οργάνωσης
  • Δυνατότητα να λειτουργεί κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να επικοινωνήσουν στο 22331897ή με email στο hr@viennabakeries.com