Ψάξε τώρα

Πωλήτες/τριες - Ταμίες, Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PE53879
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Πωλήτριες και Ταμίες για τα κατάστηματά της στην Λευκωσία (Κενεντυ και Μακεδονίτισσα) για πλήρη ή μερική απασχόληση (πρωινή – απογευματινή βάρδια).

Προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες και συντονισμού εργασιών

Καθήκοντα

  • Οργάνωση και συντονισμός του ταμείου
  • Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας, “Πωλήτρια, Ταμίας– Κενεντυ,” ήΠωλήτρια, Ταμίας– Μακεδινίτισσα,”. Επίσης, πολύ σημαντικό, να αναφέρετε αν ενδιαφέρεστε για πλήρη ή για πρωινή – απογευματινή βάρδια, καθώς και από ποια ώρα μέχρι ποια ώρα ενδιαφέρεστε.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.