Ψάξε τώρα

Σερβιτόρα/Σερβιτόρος (Λευκωσία)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL53510
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Τα Café laMode, μέλος του Ομίλου Voici la Mode αναζητούν έμπειρο άτομο για τη θέση Σερβιτόρας/Σερβιτόρου

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την ικανοποίηση των πελατών προσφέροντας άψογο service
  • Διατηρεί τον χώρο του εστιατορίου καθαρό και ευπαρουσίαστο
  • Συνεργάζεται αποτελεσματικά με τους συναδέλφους του για την επίτευξη των στόχων του εστιατορίου

Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Μπορείτε να κάνετε την αίτηση σας ηλεκτρονικά στο https://voicilamode.com/careers/ ή να στείλετε το βιογραφικό σας στο jobsclm@voici-la-mode.com αναφέροντας τον κωδικό της θέσης CLM/W02

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 22884900

Θε ειδοποιηθούν μόνοι οι υποψήφιοι που θα κριθούν κατάλληλοι για τη θέση