Ψάξε τώρα

Σύμβουλοι Πωλήσεων, Λευκωσία και Λεμεσός – ΣΠ/05/23

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#HA53365
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Είσαι ένας έμπειρος/η Σύμβουλος Πωλήσεων και αναζητάς μια σωστή εταιρεία που είναι καλά εδραιωμένη και αναπτύσσεται γρήγορα; Θέλεις να εργάζεσαι πενθήμερο και με σταθερό ωράριο; Ψάχνουμε έμπειρους σύμβουλους πωλήσεων για να στελεχώσουν τα καταστήματα μας σε Λευκωσία και Λεμεσό.

Καθήκοντα και Ευθύνες Θέσης

  • Εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος και ετοιμασία προσφορών.
  • Κλείσιμο και παρακολούθηση παραγγελιών μέχρι την παράδοση των προϊόντων στον πελάτη.
  • Διεκπεραίωση της απαραίτητης γραφειακής εργασίας.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαπροσωπικής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Εμπειρία στον τομέα πωλήσεων. Εμπειρία στον τομέα των Ειδών Υγιεινής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλός χειρισμός προγραμμάτων Η/Υ.
  • Γνώσεις Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν (για Λεμεσό).

Απολαβές και Ωφελήματα

Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας που περιλαμβάνει

  • 13ος μισθό
  • ΑΤΑ
  • Ταμείο Προνοίας
  • Σχέδιο Κινήτρων
  • Δώρο στους πρωτοετείς φοιτητές, παιδιά των εργαζομένων
  • Εκπαιδευτική Άδεια
  • Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή από τις 8:30- 18:30 (διάλειμμά 1.00-14.30), Τετάρτη off, Σάββατο 9:00-13:00.

If you are interested you may apply here Σύμβουλοι Πωλήσεων, Λευκωσία και Λεμεσός - ΣΠ/05/23 - recruitment (jobmatch.com.cy)