Ψάξε τώρα

Εργάτες/τριες εργοστασίου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PP50723
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Παγωτά Παπαφιλίππου & Πατισερί Παναγιώτης Λτδ ζητά:

Για εργασία στο εργοστάσιο στην Βιομηχανική περιοχή Παλιομετόχου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής σχολής
  • Ομαδικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Δραστηριότητα, έμφαση στην καθαριότητα και ικανότητα να ακολουθεί κανόνες υγιεινής
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Επιθυμητή εμπειρία σε χειρωνακτικές εργασίες
  • Άδεια Forklift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Παραγωγή και συσκευασία προϊόντων
  • Καθάρισμα μηχανών
  • Χειρισμός φρούτων
  • Πακετάρισμα
  • Άλλες χειρωνακτικές εργασίες

Για λόγους υγιεινής δεν επιτρέπονται μούσια, νύχια ή κοσμήματα

Περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22 44 55 66

e-mail: jobs@pandpicecream.com