Ψάξε τώρα

Λειτουργός e-shop / Τμήμα Αγορών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PE50540
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού για καταχώρηση προϊόντων στο e-shop, στα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στον κλάδο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing, ή άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στη λεπτομέρεια και οργάνωση
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών, ομαδικότητα
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση, γνώση της πλατφόρμας WooCommerce / WordPress και Photoshop θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα εργασίας:

  • Καταχώρηση καινούριων προϊόντων στο eshop
  • Διαχείριση και ενημέρωση υφιστάμενων προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών eshop
  • Ετοιμασία παραγγελιών στους υφιστάμενους προμηθευτές και νέους συνεργάτες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Πέμπτη 08:00-17:00 και Παρασκευή 08:00-14:00)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε Λειτουργός e-shop / Τμήμα Αγορών”.

Για αιτήσεις μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.