Ψάξε τώρα

Ευκαιρία Καριέρας στη θέση του Ασφαλιστικού Συμβούλου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CP49410
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Θέσεις εργασίας για Ασφαλιστικούς Συμβούλους στον τομέα πωλήσεων για την επαρχία Λευκωσίας και Λεμεσού.

Ελκυστικό πακέτο αμοιβής και επιπρόσθετα ταμείο συνταξιοδότησης, σχέδιο υγείας, κάλυψης ζωής και ασφάλεια εισοδήματος.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Εξεύρεση υποψήφιων πελατών και συναντήσεις μαζί τους
  • Πωλήσεις ασφαλιστηρίων συμβολαίων σε άτομα και επιχειρήσεις για παροχή καλύψεων και χρηματοοικονομικών σχεδιασμών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτηρίου Λυκείου (απαραίτητο)
  • Άριστη γνώση / χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα
  • Καλές διαπροσωπικές σχέσεις
  • Να αναπτύσσει πρωτοβουλίες και ομαδικό πνεύμα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο ωφελημάτων:

  • Βασικό πακέτο αμοιβών
  • Επιπρόσθετα ειδικό πακέτο αμοιβών για τα πρώτα 3 χρόνια
  • Παροχή ταμείου συνταξιοδότησης
  • Παροχή σχεδίου υγείας για τον ίδιο και την οικογένεια του
  • Παροχή σχεδίου κάλυψης ζωής, μόνιμης ολικής ανικανότητας και ασφάλειας εισοδήματος
  • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση με δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση pa.kpanayi@eurolifeadvisors.com.cy