Ψάξε τώρα

Αποθηκάριος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DP49311
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Αποθηκάριος

Η Φαρμακευτική Βιομηχανία Delorbis Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση Αποθηκάριου για τις εγκαταστάσεις τους στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών, Λευκωσίας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Τεχνικής Σχολής ή Λυκείου
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Άδεια forklift θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

Καθήκοντα:

  • Παραλαβές προϊόντων
  • Παράδοση και χρέωση πρώτων υλών στην παραγωγή

Ωφελήματα:

  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας

Παρακαλείσθε όπως αναφέρετε τον κωδικό WAR-003 για τη συγκεκριμένη θέση και να αποστείλετε το βιογραφικό σας μέχρι την 26η Φεβρουαρίου 2023 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

Delorbis Pharmaceuticals Ltd

17 Athinon Street, Ergates Industrial Area

2643 Ergates, P.O. Box 28629,

2081 Lefkosia, Cyprus. Europe.

www.delorbispharma.eu