Ψάξε τώρα

Υπέυθύνος/η Ζαχαροπλαστείου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#TF48943
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία μας αναζητά για εργοδότηση Υπεύθυνο /Υπεύθυνη για το νέο μας ζαχαροπλαστείο στη νέα Δημοτική Αγορά Λάρνακας. Θα προτιμηθούν υποψήφιοι/ες που έχουν προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση.

Βασικά Καθήκοντα

  • Πλήρης Διαχείριση του καταστήματος και διασφάλιση συμμόρφωσης με όλες τις διαδικασίες.
  • Διατήρηση του καταστήματος σε εξαιρετική κατάσταση.
  • Εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών.

Προσόντα

  • Οργανωτικές και Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλές γνώσεις της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση.
  • Προσφέρουμε ένα ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών σε ένα οργανωμένο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Σας παρακαλούμε όπως μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο anamnisisgefseon13@cytanet.com.cy

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.