Ψάξε τώρα

Παρασκευαστής παγωτού γάλακτος – Χειρονακτική εργασία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PP48759
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Αν είστε υπεύθυνο άτομο, γνωρίζετε από γαλακτοκομικά και παστερίωση τότε ίσως αυτή η θέση να σας ταιριάζει

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η στον κλάδο γαλακτοκομίας ή άλλο συναφή κλάδο
  • Πρωτοβουλία και υπευθυνότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Επιθυμητή εμπειρία σε παρόμοια θέση

Καθήκοντα:

  • Παστερίωση γάλακτος
  • Ετοιμασία, ζύγισμα και ανάμιξη πρώτων υλών
  • Καθαρισμός και απολύμανση εξαρτημάτων και μηχανημάτων (διαδικασία C.I.P.)
  • Ακολουθεί κατά γράμμα όλες τις διαδικασίες παραγωγής, ποσοτήτων και iso
  • Παραγγέλνει, παραλαμβάνει και εκτελεί όλους τους ελέγχους της παραλαβής γάλακτος και φρέσκιας κρέμας

Τι πρέπει να γνωρίζετε:

  • Για λόγους υγιεινής δεν επιτρέπονται μούσια, νύχια ή κοσμήματα
  • Χειρωνακτική εργασία
  • Παρέχουμε 13ο μισθό
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο Ταμείο Προνοίας
  • Δωρεάν κατανάλωση παγωτού!
  • Έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας

Οι απολαβές θα καθοριστούν ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία.

Για περισσότερες πληροφορίεςεπικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ. 22 44 55 66

e-mail: jobs@pandpicecream.com